úklidová firma Sylva

Čištění matrací
čištění matrací Ostrava
čištění matrací Ostrava

Čištění matrací nejen pro město Ostrava

Vedle čištění koberců, sedacích souprav a čalouněného nábytku vám naše úklidová firma nabízí také čištění matrací.
Hloubkové čištění matrací je jednou z nejlepších metod důkladného a profesionálního vyčištění a zbavení se především nepříjemných roztočů. Na své matraci strávíte více jak jednu třetinu svého života a proto je její dokonalá čistota základem nejen zdravého spánku. Doporučujeme vám proto čistit vaše matrace alespoň 3x do roka, u lidí trpící alergií na roztoče až 4x ročně.
Extrakční metoda čištění matrací je vhodná pro všechny typy matrací vyrobených jak ze syntetických tak z přírodních materiálů. Tato metoda čištění matrací je šetrná ke struktuře vlákna a nedochází k jejich znehodnocení. Matrace si tak zachovává všechny své vlastnosti.
Extrakční čištění koberců je taktéž velmi účinné a efektivní při zbavení koberce roztočů anebo nepříjemných pachů, proto je doporučován pro všechny alergiky. Tato metoda čištění koberců regeneruje a omlazuje vzhled starého koberce. Čištění matrací provádíme v celém Moravskoslezském kraji a to v lokalitách Ostrava, Karviná, Havířov, Orlová, Petřvald, Rychvald, Hlučín, Opava, Bohumín, Frýdek Místek, Studénka, Brušperk, Frýdlant, Český Těšín, Čeladná.

čištění matrací Ostrava

Doba schnutí matrací

Extrakční čištění matrací si poradí se všemi druhy možných znečištění. Hravě si poradí se všemi skvrnami, zvířecími chloupky a nechtěnými "nehodami" malých dětí. Přestože vaše matrace vypadá čistě, dochází během vašeho spánku k jejich propocení a je plna kožních buněk, které se stávají "rájem" hlavně pro roztoče. Hlavně alergici pak ocení účinky extrakčního čištění, kterým se výrazně během spánku uleví a zkvalitní se jejich spánek.
V případě potřeby odstranění nečistot objednejte si vyčištění matrací v co možná nejkratším termínu. Čím déle budete vyčištění matrací odkládat, tím bude čištění méně efektivní.

čištění matrací Ostrava

Přednosti hloubkového čištění matrací

Jelikož čištění matrací provádíme mokrou metodou, je nutné nechat matraci důkladně proschnout. Sací výkon našich profesionálních vysavačů je značně velký a v případě, že si necháte vaši matraci v dopoledních hodinách, je ji možné večer využívat. Záleží ovšem na stupni znečištění, podle nějž se aplikuje množství vody. Doporučujeme matrace schnout v dobře větrané a teplé místnosti.