Čištění sedacích souprav

mobilní telefon774 36 16 33

emailfirmasylva@seznam.cz

clock-icončištění: Po-So (08.00 - 20.00)

logo čištění koberců Ostrava
Čištění sedacích souprav

Čištění sedacích souprav

Čištění sedacích souprav

Čištění sedacích souprav Ostrava

Naše úklidová firma vám vedle hloubkového čištění koberců a matrací nabízí taktéž extrakční čištění sedacích souprav a veškerého čalouněného nábytku.
Čištění sedaček provádíme stejně jako u koberců a matrací velmi účinnou extrakční neboli hloubkovou metodou, jenž je vhodná pro všechny čalouněné sedací soupravy, křesla apod. Námi používané vysavače jsou zvlášť ohleduplné ke struktuře vlákna a garantují nepoškození jejich struktury.
Pokud je vaše sedací souprava, či jiný čalouněný nábytek vzhledově zašlý, znečištěn nebo plný zvířecích chloupků, pomůžeme vám tyto problémy odstranit.
Extrakční čištění koberců je taktéž velmi účinné a efektivní při zbavení koberce roztočů anebo nepříjemných pachů, proto je doporučován pro všechny alergiky. Tato metoda čištění koberců regeneruje a omlazuje vzhled starého koberce. Čištění koberců naše firma poskytuje v celém Moravskoslezském kraji, zejména pak v lokalitách Ostrava, Karviná, Havířov, Orlová, Petřvald, Rychvald, Hlučín, Opava, Bohumín, Frýdek Místek, Studénka, Brušperk, Frýdlant.

Čištění sedacích souprav - doporučení

Hloubkové čištění sedaček vám vám doporučujeme minimálně 2x za rok v závislosti na jejich používání. Vaše sedací souprava si zasluhuje stejně důkladnou péči a čistotu jako vaše spací matrace.

;