úklidová firma Sylva

Čištění sedacích souprav
čištění sedaček Ostrava
čištění sedaček Ostrava

Čištění sedaček nejen pro město Ostrava

Naše úklidová firma vám vedle hloubkového čištění koberců a matrací nabízí taktéž extrakční čištění sedacích souprav a veškerého čalouněného nábytku.
Čištění sedaček provádíme stejně jako u koberců a matrací velmi účinnou extrakční neboli hloubkovou metodou, jenž je vhodná pro všechny čalouněné sedací soupravy, křesla apod. Námi používané vysavače jsou zvlášť ohleduplné ke struktuře vlákna a garantují nepoškození jejich struktury.
Pokud je vaše sedací souprava, či jiný čalouněný nábytek vzhledově zašlý, znečištěn nebo plný zvířecích chloupků, pomůžeme vám tyto problémy odstranit.
Extrakční čištění koberců je taktéž velmi účinné a efektivní při zbavení koberce roztočů anebo nepříjemných pachů, proto je doporučován pro všechny alergiky. Tato metoda čištění koberců regeneruje a omlazuje vzhled starého koberce. Čištění koberců naše firma poskytuje v celém Moravskoslezském kraji, zejména pak v lokalitách Ostrava, Karviná, Havířov, Orlová, Petřvald, Rychvald, Hlučín, Opava, Bohumín, Frýdek Místek, Studénka, Brušperk, Frýdlant.

Doporučení pro čištění sedacích souprav

Hloubkové čištění sedaček vám doporučujeme minimálně 2x za rok v závislosti na jejich používání. Vaše sedací souprava si zasluhuje stejně důkladnou péči a čistotu jako vaše spací matrace.